Mine tagasi

Algas Noorte Kotkaste linnalaager!

17. august 2021 - Pressiteade

17.-19. augustini veedab 38 noorkotkast koos noortejuhtidega Tallinna linna avastades.

Kolme päeva jooksul vaadatakse üle Tallinna põnevamad ning tuntumaid külastuspaigad. Külastatakse Riigikogu, Kaitseliidu peastaapi, Tervishoiumuuseumit, Meremuuseumit, loomaaega, KUMU, Rakett69 Teadusstuudiot, Lennusadamat ja Proto Avastustehast.

Noorte Kotkaste peavanema sõnul on linnalaager hea vaheldus välitegevusele, et tutvuda erinevate asutuste ja organisatsioonidega meie pealinnas. „Inspireerigu linnalaagris saadud kogemused edaspidi neid Eesti elu edasi viia, andes sellesse killuke enda tulevikust,“ sõnas Tamm.

Noorte Kotkaste linnalaagrit korraldatakse üle aasta. Laagri eesmärk on tutvustada tublimatele ja aktiivsematele poistele erinevaid asutusi ja muuseume, suurendamaks nende silmaringi ning anda neile võimalus sõbruneda noorkotkastega üle Eesti.

Noorte Kotkaste organisatsioon loodi 27. mail 1930. aastal ning on täna Eesti suurim noormehi ühendav noorteorganisatsioon, mis vabatahtlikust väärtustades pakub noortele parimaid arengu- ja tegutsemisvõimalusi isamaalise kasvatustöö kaudu.

Laagris järgitakse kõiki Vabariigi Valitsuse kehtestatud laagrite korraldamise ja hügieeninõudeid.