Kontakt

Juriidilised andmed

Toompea 8, Tallinn, 10130

Peastaap

Noorte Kotkaste peavanem

Silver Tamm

Toompea 8, Tallinn, 10130

Isamaalise hariduse programmi arendusspetsialist
Avalike suhete spetsialist

Markus Sein

Toompea 8, Tallinn, 10130

Varustusspetsialist
Suurlaager Spekter projektijuht

Malevad

Alutaguse malev
Malevapealik

Kaido Kaldma

526 4227
kaido.kaldma@gmail.com

Noorteinstruktor (Narva piirkond)

Vladislav Eglet

5887 8949
vladislav.eglet@kaitseliit.ee
Vabaduse 15, Narva

Noorteinstruktor

Deiv Bogens

717 9567 / 527 7944
deiv.bogens@kaitseliit.ee

Harju malev
Noorteinstruktor

Arvis Hallik

717 9791 / 5333 3384
arvis.hallik@kaitseliit.ee
Männiku tee 121, 11215, Tallinn

Malevapealik

Allan Saukas

5552 4696
allan.saukas@gmail.com

Jõgeva malev
Malevapealik

Indrek Eensalu

505 0989
indrek@kamari.ee

Noorteinstruktor

Kristian Vaarpuu

717 9667 / 5553 6603
kristian.vaarpuu@kaitseliit.ee
Aia 36a, Jõgeva, 48306

Noorteinstruktor

Mikk Lind

717 9670 / 5399 9913
mikk.lind@kaitseliit.ee
Aia 36a, Jõgeva, 48306

Järva malev
Malevapealik

Asko Osula

501 6867
asko.osula@gmail.com

Noorteinstruktor

Urmas Piigert

717 9717 / 525 3860
urmas.piigert@kaitseliit.ee
Väike-Pärnu 6b, Türi, 72212

Lääne malev
malevapealik

Raigo Õiglas

5104142
raigo@uksetehas.ee

noorteinstruktor

Eda Loik

717 9918 / 5860 7076
eda.loik@kaitseliit.ee
Lahe 17, Haapsalu, 90503

Põlva malev
malevapealik

Janno Simso

511 9116
janno.simso@gmail.com

noorteinstruktor

Maive Tõemäe

717 9267 / 524 6871
maive.toemae@kaitseliit.ee
Võru 3, Põlva, 63308

Pärnumaa malev
malevapealik

Alar Tamm

520 3765
alar.tamm@kaitseliit.ee

noorteinstruktor

Martin Lepiku

717 9518 / 5853 8238
martin.lepiku@kaitseliit.ee
Pikk 20, Pärnu, 80013

Rapla malev
malevapealik

Jaanus Smirnov

5689 4799
jaanussmirnov74@gmail.com

noorteinstruktor

Janno Jõudna

7179867 / 5919 3531
Janno.Joudna@kaitseliit.ee
Vahe 3, Rapla, 79514

Saaremaa malev
malevapealik

Aivar Krusta

5840 8829
aivar.krusta@gmail.com

malevkonnapealik (Hiiumaa)

Larissa Babõnina

5887 2944
larissababonina25@gmail.com

noorteinstruktor

Lembit Kirs

506 7169
lembit.kirs@kaitseliit.ee
Kalevi põik 5, Kuressaare, Saaremaa vald, Saare maakond, 93815

noorteinstruktor (Hiiumaa)

Merje Reismaa

5912 7506
merje.reismaa@kaitseliit.ee

Sakala malev
malevapealik

Riho Rei

5344 7792
riho.rei@sisekaitse.ee

noorteinstruktor

Ebe Õnne

528 5749
ebe.onne@kaitseliit.ee
Karula tee 7, Viljandimaa, 71024

Tallinna malev
malevapealik

Daniel Haab

525 3956
daniel.haab.nk@gmail.com

noorteinstruktor

Liis Põrk

525 2231
liis.pork@kaitseliit.ee
Plangu 4, Tallinn, 10919

Tartu malev
malevapealik

Mairo Orav

504 8713
mairoorav@hotmail.com

noorteinstruktor

Martin Erstu

524 0159
martin.erstu@kaitseliit.ee
Lehola 1, Tartu, 50407

Valgamaa malev
malevapealik

Tõnu Vahtra

vahtratonu@gmail.com

noorteinstruktor

Kaimo Vahtra

717 9417 / 514 6384
kaimo.vahtra@kaitseliit.ee
Võru 12, Valga, 68205

Viru malev
malevapealik

Peep Puusik

5152 920
peep.puusik@gmail.com

noorteinstruktor

Meelika Villers

717 9618 / 5345 8037
meelika.villers@kaitseliit.ee
Pikk 15, Rakvere, 44307

Võrumaa malev
malevapealik

Margo Raju

5190 1734
margo.raju@mil.ee

noorteinstruktor

Aire Reiljan

717 9318 / 5855 6846
aire.reiljan@kaitseliit.ee
Karja 22, Võru, 65608

noorteinstruktor

Jaanus Tammesoo

520 0646
jaanus.tammesoo@kaitseliit.ee
Karja 22, Võru, 65608

Kirjuta meile!





    [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

    Noorte Kotkaste liikmemaksu tasumise tähtaeg on 31. märts!