Kontakt

Juriidilised andmed

Toompea 8, Tallinn, 10130

Peastaap

Noorte Kotkaste peavanem
Isamaalise hariduse programmi juht
Isamaalise hariduse programmi arendusspetsialist
Avalike suhete spetsialist

Malevad

Alutaguse malev
Noorteinstruktor (Narva piirkond)

Vladislav Eglet

58878949
vladislav.eglet@kaitseliit.ee
Vabaduse 15, Narva

Harju malev
noorteinstruktor

Arvis Hallik

717 9791
arvis.hallik@kaitseliit.ee
Männiku tee 121, 11215, Tallinn

malevapealik

Allan Saukas

5552 4696
allan.saukas@gmail.com

Jõgeva malev
noorteinstruktor

Kristian Vaarpuu

717 9667 / 5553 6603
kristian.vaarpuu@kaitseliit.ee
Aia 4, Jõgeva, 48306

noorteinstruktor

Andres Kaljuste

5399 9913 / 7179670
andres.kaljuste@kaitseliit.ee
Aia 4, Jõgeva, 48306

malevapealik

Indrek Eensalu

Järva malev
noorteinstruktor

Urmas Piigert

717 9717
urmas.piigert@kaitseliit.ee
Väike-Pärnu 6b, Türi, 72212

malevapealik

Karin Allik

karin.kont1@gmail.com

Lääne malev
noorteinstruktor

Eda Loik

717 9918
eda.loik@kaitseliit.ee
Lahe 17, Haapsalu, 90503

malevapealik

Raigo Õiglas

noorteinstruktor (Hiiumaa)

Merje Reismaa (Hiiumaa)

717 9935
merje.reismaa@kaitseliit.ee

malevkonnapealik (Hiiumaa)

Larissa Babõnina

5887 2944
larissababonina25@gmail.com

Põlva malev
noorteinstruktor

Maive Tõemäe

717 9267
maive.toemae@kaitseliit.ee
Võru 3, Põlva, 63308

malevapealik

Janno Simso

511 9116
janno.simso@gmail.com

Pärnumaa malev
noorteinstruktor

Mehis Born

5853 8238
mehis.born@kaitseliit.ee
Pikk 20, Pärnu, 80013

malevapealik

Alar Tamm

520 3765
alar.tamm@kaitseliit.ee

Rapla malev
noorteinstruktor

Liia Kass

5919 3531
liia.kass@kaitseliit.ee
Vahe 3, Rapla, 79514

malevapealik

Silver Niinemets

silver.niinemets@gmail.com

Saaremaa malev
noorteinstruktor

Raivo Paasma

717 9468
raivo.paasma@kaitseliit.ee
Väljaku 10, Kuressaare, 93811

malevapealik

Aivar Krusta

Sakala malev
noorteinstruktor

Gertu Viiask

717 9218
gertu.viiask@kaitseliit.ee
Karula tee 7, Viljandimaa, 71024

malevapealik

Riho Rei

Tallinna malev
noorteinstruktor

Liis Aadla

525 2231
liis.aadla@kaitseliit.ee
Plangu 4, Tallinn, 10919

malevapealik

Oliver Kuks

5687 4014
oliver.kuks@kaitseliit.ee

Tartu malev
noorteinstruktor

Martin Erstu

717 9167
martin.erstu@kaitseliit.ee
Lehola 1, Tartu, 50407

malevapealik

Mairo Orav

504 8713
mairoorav@hotmail.com

Valgamaa malev
noorteinstruktor

Kaimo Vahtra

717 9417
kaimo.vahtra@kaitseliit.ee
Võru 12, Valga, 68205

malevapealik

Hannes Vanatoa

hannes.vanatoa@mail.ee

Viru malev
noorteinstruktor

Meelika Villers

717 9618
meelika.villers@kaitseliit.ee
Pikk 15, Rakvere, 44307

malevapealik

Sander Soomre

520 5256
sander.soomre@gmail.com

Võrumaa malev
noorteinstruktor

Aire Reiljan

717 9318
aire.reiljan@kaitseliit.ee
Karja 22, Võru, 65608

noorteinstruktor

Jaanus Tammesoo

520 0646
jaanus.tammesoo@kaitseliit.ee
Karja 22, Võru, 65608

malevapealik

Tõnu Niilo

5391 2299
tonu.niilo@gmail.com

Kirjuta meile!